Jan Pokorný a Lucie Výborná se vrací k moderování na Radiožurnálu

Tváře, na nichž vlajková loď veřejnoprávního rádia Radiožurnál postavila loňskou imageovou kampaň, se po několikaměsíční odmlce vracejí do exponovaného ranního a dopoledního vysílání Českého rozhlasu 1.

Tváře, na nichž vlajková loď veřejnoprávního rádia Radiožurnál postavila svou loňskou imageovou kampaň, se po několikaměsíční odmlce vracejí do exponovaného ranního, respektive dopoledního vysílání Českého rozhlasu 1.

Od prvního lednového pondělka 2011 bude ve všední dny na Radiožurnálu moderovat od 5 do 9 hodin Jan Pokorný, od 9 do 12 Lucie Výborná. Médiáři to řekla ředitelka zpravodajských stanic Českého rozhlasu Hana Hikelová.

Pokorný se vrací z rušeného postu zahraničního zpravodaje Českého rozhlasu ve Francii, Výborná končí svůj soukromý pobyt v Moskvě.

Čas po poledních Ozvěnách dne od 12.30 do 15 bude patřit Petru Královi, který dosud uváděl ráno, od 15 do 18 pak Hance Shánělové, která moderovala dopoledne.

Večer od 20 do 23 hodin opanuje hlavně Jiří Chum, střídat se bude s Danielou Karafiátovou a Michaelou van Erne. Večerní vysílání, nyní obsazené předtočenými magazíny, chce Hikelová uzpůsobit možnosti okamžitého zařazování aktuality. V rámci toho tak přesune pořady pro menšiny - úterní o slovenské minoritě a páteční o romské - na sobotu, respektive neděli od 20 hodin.

Sdílejte