V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Jan Voslář u pronájmu retailových nemovitostí Cushman & Wakefield

Realitně poradenská firma Cushman & Wakefield jmenovala v dubnu Jana Vosláře jako nového partnera v týmu pronájmu retailových nemovitostí, Alexander Rafajlovič a Michal Soták jsou noví partneři investičního týmu.

Jan Voslář

Jan Voslář

Jan Voslář působí ve firmě Cushman & Wakefield jedenáctým rokem. Posledních pět let vede tým zaměřující se na pronájem maloobchodních prostor v centrech měst a zastupování maloobchodníků při jejich expanzi v rámci Česka. Specializuje se na pronájem outletových obchodních center. Voslář se podílel na transakcích firem jako Foot Locker, Claire’s, Marks & Spencer, H&M, Swarovski, Tiffany & Co, Nespresso, COS, Flying Tiger Copenhagen, Lindex nebo Camaieu. 

Alexander Rafajlovič

Alexander Rafajlovič

Alexander Rafajlovič má na starosti transakce nemovitostí v Česku a na Slovensku. Do Cushman & Wakefield nastoupil v roce 2007 jako analytik, později vedoucí oddělení průzkumu trhu pro Česko a Slovensko, po pěti letech přešel do investičního týmu. Před tím dohlížel na aktivity Siemens Real Estate v oblasti průzkumu realitního trhu. Mezi jeho nejvýznamnější reference patří prodej a nákup komplexu kancelářských budov The Park v Praze, nákup obchodního centra Arkády Pankrác, prodej OC Forum Ústí nad Labem nebo OC Laugaricio na Slovensku.

Michal Sotak

Michal Soták

Michal Soták je zodpovědný za transakce nemovitostí v Česku a na Slovensku. Do Cushman & Wakefield přišel v roce 2012 po zkušenostech ze společností Deloitte, Citigroup a Mint Investments . Během své devítileté kariéry v realitním oboru získal Michal zkušenosti s investičními analýzami, managementem fondů, bankovním financováním, developmentem, správou nemovitostí a pronájmem. V poslední době se podílel například na prodeji obchodního centra Letňany, obchodního centra Forum Liberec a žižkovského areálu CETIN. Mezi jeho klienty patří Tesco, Mint, Avestus Capital Partners, HB Reavis, Markland a CPI Property Group.