Digitální agentury v Atlasu ukázaly, co mají letos nového. Připomeňte si na Twitteru či Instagramu.

Janis Sidovský si ve vedení TV Barrandov přibral funkci ředitele programu

Program digitální televize Barrandov vede od začátku ledna místopředseda představenstva a dosavadní ředitel vlastní tvorby a marketingové komunikace Janis Sidovský. Dosud program stanice vedla programová rada ve složení Janka Vozárová, Jana Porybná, Jaroslava Vokurková, Janis Sidovský a Jolana Dvořáková.

Janis Sidovský. Foto: TV Barrandov

Janis Sidovský. Foto: TV Barrandov

„Jde o logické vyústění úspěchů, kterých pan Sidovský se svým týmem dosáhl po roce řízení vlastní tvorby,“ uvedla generální ředitelka Janka Vozárová s tím, že v kompetenci Janise Sidovského nadále zůstává i marketingová komunikace TV Barrandov.

Čtyřiatřicetiletý Janis Sidovský působí v Barrandově od prosince 2007. V lednu 2008 se stal mluvčím stanice, od března 2008 působil jako ředitel marketingu a PR, v červnu 2008 byl zvolen místopředsedou představenstva akciové společnost Barrandov Televizní Studio a v říjnu 2010 převzal vedení vlastní tvorby stanice.

Je autorem několika úspěšných televizních projektů (show To byl náš hit, cyklus společenských dokumentů Tajemství, koncert Královen popu – Světla ramp: Pocta Barrandovu), které se stabilně umisťují mezi desítkou nejsledovanějších pořadů stanice. Sidovský vrátil na obrazovku soutěž Videostop.

V letech 1993 až 2007 působil jako manažer hvězd a promotér. Vedl marketing prvního nastudování muzikálu Dracula, podílel se na charitativních akcích Nadace Dagmar a Václava Havlových Vize 97 a Nadačního fondu Kapka naděje. Je držitelem 3 platinových desek.