V Cannes se rozdávali Lvi v kategorii Film Craft, ale na české práce se nedostalo. VMLY&R neproměnila ani jednu ze tří svých nominací. Zůstává ale jedinou českou agenturou, která své práce dostala na shortlist a další šanci má v kategorii PR. Grand Prix z kategorie Film Craft mají agentury Final Cut a Droga5 za kampaň pro noviny The New York Times. V soutěži Young Lions bohužel české týmy nedosáhly na první tři pozice v kategoriích Print ani Marketers.

Jankovičová předává Křížové řízení Triadu v Praze

Magdaléna Křížová výkonnou šéfkou Triad Advertising, Petra Jankovičová si hledí strategií.

Petra Jankovičová (vlevo) a Magdaléna Křížová

Petra Jankovičová (vlevo) a Magdaléna Křížová

Zakladatelka a spolumajitelka pražské pobočky slovenské agentury Triad Advertising Petra Jankovičová odevzdává výkonné řízení firmy Magdaléně Křížové. Ta dosud v Triadu vedla jeden z týmů z pozice account directora, nově bude zastávat funkci výkonné ředitelky. Jankovičová se nově hodlá věnovat strategickým projektům a rozvoji agentury. Děje se tak sedm let od chvíle, kdy pražský Triad Advertising zápisem do obchodního rejstříku vznikl.

„Naše agentura vznikala v době, kdy byl velký hlad po agenturách, které umějí dělat kvalitný digital. Trh se ale mění a od nás jako od agentury se čím dál častěji očekává strategičtější a víc konzultantská úloha v oblasti marketingu, a to i vzhledem k digitální transformaci, kterou klienti neustále procházejí,“ přibližuje Petra Jankovičová.