A je to tady! ČTK zveřejnila hromadné foto ze své říjnové oslavy z pražského Žofína, kde slavila svých 100 let. Najít na snímku šéfredaktora Médiáře není těžké. Najdete se taky?

Jaroš spolumajitelem Smile Promotion

Jiří Jaroš

Jiří Jaroš

Podlinková agentura Smile Promotion Adély Křepelové, jež zprostředkovává hostesky, modely a promotéry, má od listopadu nového spolumajitele. Stal se jím Jiří Jaroš, který bude mít na starost další rozvoj a rozšíření agentury. “S Jiřím Jarošem máme na sales promotion agentury shodný pohled a víme, že chceme rozšířit své služby za pomocí moderních technologií,” říká dosavadní jediná majitelka Křepelová.

Smile Promotion zatím odmítá nové rozložení podílů komentovat. To i hodnotu investice plánují Křepelová a Jaroš zveřejnit začátkem ledna příštího roku. O detailech nového řízení agentury prý stále jednají.

Svou agenturu Smile Promotion založila v roce 2012. Nyní s ní působí po celém Česku a Slovensku. Mezi její největší klienty patří Stock Plzeň Božkov, Alza.cz, Vodafone, Amazon či Baťa. Jaroš se v oblasti marketingu pohybuje od roku 1995, v roce 1997 založil vlastní agenturu 4P&P, zabývající se sales promotion.