Jelínek přichází jako partner do skupiny Magnas

Petr Jelínek

Petr Jelínek

Komunikační a mediální skupina Magnas Roberta RenčeMartina Šafry posiluje v personální oblasti. Především ohlašuje vstup nového partnera, kterým bude Petr Jelínek, do prosince činný v agentuře Business Factory, kde strávil tři a půl roku. Ve skupině Magnas bude zodpovědný za rozvoj nových obchodních příležitostí, bude dohlížet na rozvoj divize Social a podílet se na strategickém řízení skupiny a integraci technologických řešení pro správu kampaní v online i offline prostředí.

V agentuře, v níž dosud Renč a Šafra vlastní 50 %, má Jelínek po prvním roce získat 20 %, následně s možností navýšení na základě plnění provozního zisku EBITDA. Renč se Šafrou a Jelínkem dřív pracovali společně v Centrum Holdings, Renč s Jelínkem později také v televizích Nova a Prima.

Do nové interní divize Social přišla na pozici social media strategist Adriana Suská, která dřív dělala pro Mediatel či se starala o sociální sítě e-shopu Kulina.cz. Do týmu divize Creative se s lednem připojily Petra Sokolová na pozici account manažera a Lucia Compeľová mezi grafiky. Do divize Performance přišla Alena Burdová (dřív pracovala pro H1.cz, Seznam.cz či pojišťovnu Uniqa) jako senior performance specialist.

Adriana Suská

Adriana Suská

Petra Sokolová

Petra Sokolová