Jirsova skupina Katz83 hlásí posily i změny v týmu

Přicházejí Karolina Drachovská, Karolina Slavíčková a Martin Černý. Hotshots mění vedení.

Agenturní skupina Katz83 Tomáše Jirsy, podnikatele, investora a jednoho z tvůrců podcastu Insider, přivítala v nedávné době tři nové tváře.

Karolina Drachovská. Foto: Thomas Habr

Karolina Drachovská. Foto: Thomas Habr

Karolina Drachovská přišla už loni v listopadu, a to z prostředí politiky. Podílela se na kampani TOP 09, kde měl na starosti sociální sítě, hlavně Instagram v rámci kampaně pro mladé Spolu. V rámci celé skupiny Katz83 bude mít od června na starosti řízení celého projektu zmíněného podcastu.

„Podcast vnímám jako jeden z důležitých nástrojů online komunikace. Jde o oblíbený a rozšířený způsob získávání informací - snad každý má dnes svůj oblíbený podcast, který poslouchá. Lze tak pomocí něj dostávat společensky důležitá a aktuální témata mezi velký okruh lidí. Zároveň se mi líbí, že v katz83 sledujeme veřejné dění, reagujeme na aktuální trendy a promítáme je do komunikace našeho brandu i profilů našich klientů. Insider pak vnímám jako projekt s celospolečenským přesahem, v jehož rámci využiji i své zkušenosti z předchozí práce,“ uvádí Drachovská.

Karolina Slavíčková. Foto: Thomas Habr

Karolina Slavíčková. Foto: Thomas Habr

Další posilou je Karolina Slavíčková. Ta má na starosti veškerou audiovizuální tvorbu - zajišťuje podcasty i tvorbu profesionálních videí pro klienty. Před příchodem do skupiny Katz83 pracovala jako editorka videí pro marketingové účely hnutí ANO. Spolupracovala i se členy tamního PR týmu a se zaměstnanci Úřadu vlády. „Na Katz83 si nejvíc vážím toho, jak se jako tým dokážeme dívat na svět různýma očima. Vidět v něm souvislosti, nebát se experimentovat a vždycky přijít s tím nejlepším řešením, ať už pro klienta zařizujeme cokoliv,“ podotýká.

Martin Černý. Foto: Thomas Habr

Martin Černý. Foto: Thomas Habr

Nejnovější posilou je Martin Černý. Ten přichází z českého startupu PPC Bee, kde měl na starosti komunikaci a marketing. Předchozí zkušenosti získal v PR agentuře Hero & Outlaw a v prostředí politického marketingu. Černý, původním vzděláním ekonom, má v Katz83 na starosti komplexní komunikaci klientů z finančního sektoru a externí komunikaci samotné skupiny. „Jako hlavní přidanou hodnotu Katz83 vnímám to, že sdružuje lidi, kteří dokáží vnímat komunikaci klientů komplexně v kontextu ekonomických, geopolitických i sociálních aspektů a ne pouze ‚marketingově‘. V současné době prožíváme jako západní společnost dějinný zlom, který bude mít dalekosáhlé důsledky a my v Katz83 jsme schopni našim klientům pomoci touto turbulentní dobou proplout tak, aby z ní vzešli silnější než dřív,“ přesvědčuje Černý.

Kristina Hotová. Foto: Thomas Habr

Kristina Hotová. Foto: Thomas Habr

Další personální novinkou je změna v rámci skupiny. Kristina Hotová, která od roku 2018 působila jako ředitelka Hotshots, jedné z firem ze skupiny, zaměřující se na tvorbu grafického, foto- a videoobsahu, předává svou funkci Ondřeji Samkovi, dlouholetému tvůrci videoobsahu pro všechny klienty celé skupiny. Hotová bude mít nově na starosti business development v Katz83 a vyhledávání nových obchodních příležitostí. „Nově budu více součástí dialogu s klienty, ať už stávajícími nebo budoucími. Také budu stát za identifikací oblasti, kde Katz83 může pomoci,“ řekla.

Jan Kofroň. Foto: Thomas Habr

Jan Kofroň. Foto: Thomas Habr

Se skupinou Katz83 také už řadu měsíců externě spolupracuje Jan Kofroň. Politický geograf působící na Institutu politických studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy, který má v rámci skupiny na starosti datové analýzy pro vybrané klienty.

„Nové posily do našeho týmu dále rozšiřují záběr našich činností. Ať už se jedná o profesionálnější audiovizuální tvorbu, pokročilé datové analýzy, ekonomický přesah komunikace či vylepšení akviziční činnosti,“ shrnuje Tomáš Jirsa.

Sdílejte