Justmighty spouští videoprodukci Overhere

Spolumajitel brněnské agentury se v nové firmě spojil s částí týmu bývalé party Little Cube.

Brněnská marketingová agentura Justmighty se spojila s částí týmu bývalé party videoprodukce Little Cube a vytvořila tak společnou videoprodukční agenturu Overhere. Tu rovnými díly vlastní spolumajitel Justmighty Tomáš Pohl, režisér Jan Kolář a kameraman Petr Hostička, každému patří třetina. V minulosti už spolupracovali. „Little Cube ve své původní podobě končí, ale pod novou značkou dál pokračuje a navazuje na svoji dosavadní práci,“ oznámila agentura Justmighty.

Logo nové videoprodukce Overhere

Logo nové videoprodukce Overhere

„Podobně jako většina agentur, i my se stále více setkáváme s požadavky na pohyblivý obsah. Když nás oslovil Honza s Petrem s návrhem, jestli to nedáme dohromady, dlouho jsme se nerozmýšleli,“ popisuje Tomáš Pohl.

„Spolupráce s agenturou Justmighty pro nás byla dalším krokem, jak posunout naši tvorbu. Chybělo nám zázemí marketingové agentury, a tak jsme se o naše klienty nemohli postarat po všech stránkách,“ vysvětluje režisér Kolář. Tým Overhere produkuje jak hrané reklamní spoty, tak animovaná videa pro online i do televize. „Kromě klasických reklam se pouštíme i do vlastní tvorby. Pracujeme na scénáři nového seriálu.“

Natáčení produkce Overhere pro Aqualand Moravia

Ve spotu Letní jízda pro Aqualand Moravia vystupuje herec Michal Isteník

Jednou z prvních prací videoprodukce Overhere je reklamní spot Letní jízda pro Aqualand Moravia. V jejím portfoliu jsou také značky Škoda Auto, Stihl či Netbox.