Jutty vyhledává inzeráty na reality z různých míst internetu

Jutty dokáže porovnat nabídku s běžnou cenou nemovitostí v okolí

Aplikace Jutty dokáže porovnat nabídku s běžnou cenou nemovitostí v okolí

Mobilní aplikace Jutty od Matěje Zajíce shromažďuje nejrůznější nabídky realit na českém internetu na jednom místě. Uživatelům pak slibuje doporučit ty, které nejvíc vyhovují jejich požadavkům. Apka je v současnosti stále ve vývoji, proto se zatím všechny nabídky zaměřují pouze na Prahu.

Jutty funguje na principu učicího se algoritmu. Uživatel si předvolí základní požadavky na hledanou nemovitost, jako je vybavení, cena nebo vzdálenost do centra, a aplikace mu doporučí několik nabídek, které těmto kritériím odpovídají. Ty, které si uživatel označí jako oblíbené, následně fungují jako vzor, podle kterého apka vyhledává další vhodnější nabídky.

Denně Jutty v základním tarifu nabízí až 10 nemovitostí, u kterých mohou zájemci najít veškeré podrobnosti, včetně lokality vyznačené na mapě a zdroje inzerátu. Na nové objevy upozorňuje aplikace notifikacemi. Vyhledané nabídky si pak uživatelé mohou prohlížet po dobu sedmi dnů. Placený tarif Jutty Plus, který ještě není plně v provozu, by pak měl zahrnovat neomezené prohlížení, odhad výhodnosti každého inzerátu a neomezenou historii.

Jutty je k dispozici pouze pro iOS.