Prostřednictvím České televize připomínáme události z 25. února 1948 v Československu, co jim předcházelo a co následovalo. Doporučujeme úvodní část nového cyklu Rudí prezidenti, dva díly před časem uvedené série České století – Všechnu moc lidu Stalinovi a Zabíjení soudruha a film In nomine patris, o umučení faráře Josefa Toufara. Zemřel přesně 25. února 1950.

K Návštěvníkům Vodafone na Vánoce přidá Krakonoše Karla Heřmánka

Mobilní operátor Vodafone startuje v pátek 15. listopadu letošní vánoční kampaň, objeví se v televizi, v tisku, na internetu (včetně microsite ) a venkovních nosičích. Hlavními postavami kampaně zůstávají Návštěvníci, tedy Josef Dvořák jako Emila Karas, Lukáš Příkazský z Divadla na Vinohradech v roli technika Měchury, Pavel Richta coby doktor Igor, Vanda Chaloupková v roli Sandry.

Nově přibyl Karel Heřmánek v roli Krakonoše.

Kampaň bude zaměřená na zvýhodněnou nabídku tarifu pro partnera s názvem Red do sítě pro partnera a na novou předplacenou kartu Karta pro partu. „Ve vánoční kampani Návštěvníci vyrážejí na svou čtvrtou misi, misi za společné vánoce. A protože by o Vánocích neměl být nikdo sám, podívají se i za největším samotářem Krakonošem,“ uvedla firma.

Televizní spoty, které se natáčely v Průhonickém parku a poblíž Nových Třebenic, opět režíroval Jakub Kohák, kreativu připravila agentura McCann Prague, o umístění v médiích se stará mediální agentura OMD.

Vánoční inzerát Vodafonu s Návštěvníky a Karlem Heřmánkem

Vánoční inzerát Vodafonu s Návštěvníky a Karlem Heřmánkem

Vánoční inzerát Vodafonu s Karlem Heřmánkem

Vánoční inzerát Vodafonu s Karlem Heřmánkem