V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

K restauracím La Bottega přibyl e-shop s italskými pochoutkami eBottega.cz

Italské produkty dostupné na e-shopu eBottega.cz

Italské produkty dostupné na e-shopu eBottega.cz

Skupina La Collezione italského podnikatele Riccarda Lucque, která v Česku provozuje restaurace La Bottega, spustila e-shop eBottega.cz. Pořídit se v něm dají italské produkty, jako jsou vína, sladkosti, oleje, káva, sýry, salámy, dárkové koše, nebo poukazy na konzumaci a nákup v podnicích skupiny La Collezione. 

„Před více než šesti lety, když jsem otevíral první La Bottegu, bylo mou motivací dát lidem v Praze možnost nakoupit autentické produkty té nejvyšší kvality, které jsem znal od svých kamarádů a známých z Itálie. Po otevření pěti unikátních poboček La Bottega po celé Praze bych tuto možnost rád poskytl zákazníkům po celém Česku, a to jednoduše online,“ dodává Riccardo Lucque. E-shop doveze při nákupu do 3.000 Kč zboží kamkoliv po Česku s přirážkou 150 Kč, nad 3.000 Kč je to zadarmo. Nákup se dá také vyzvednout osobně, a to v pražském bistru La Bottega di Finestra. 

První bistro La Bottega di Finestra otevřela La Collezione v roce 2012 v Platnéřské ulici 11. V roce 2014 La Bottegu di Finestru doplnily La Bottega Bistroteka a La Bottega Gastronomica, o rok později La Bottega Tusarova a v roce 2016 nejnovější La Bottega Linka. Firmu La Collezione vlastní Lucque napůl s Ondřejem Rákosníkem. Kromě bister La Bottega mají restaurace Aromi a La Finestra. V minulém roce měla jejich skupina třísetmilionový obrat, pro letošní i další rok plánují oba pánové expandovat v rámci Prahy.