Proč děláme web, denní newsletter, týdenní Katovnu a nově též měsíční souhrny? Poslechněte si.

K Tvoji tváři přidá Nova další show s celebritami

Jarní úspěch show s převleky Tvoje tvář má známý hlas má na Nově na podzim zopakovat další zábavní cyklus se známými lidmi. Chystá ho tentýž tým včetně Simony Matáskové.

Petr Rychlý jako Honza Nedvěd. Foto: TV Nova

Petr Rychlý jako Honza Nedvěd v show Tvoje tvář má známý hlas. Foto: TV Nova

Další díly osvědčených zábavních show Tvoje tvář má známý hlasMasterChef Česko jsou mezi hlavními „novinkami“, které televize Nova ohlašuje na nadcházející podzim. MasterChef obsadí pondělky a středy od 20.20, začíná se speciálním dvojdílem 21. srpna. Druhá řada Tvojí tváře... půjde o nedělích od 20.20, soutěžit budou nově Miroslav Etzler či Roman Vojtek, moderaci opět bude mít Ondřej Sokol (zároveň tvář nové podzimní skečové show České televize Nádraží). Pokračovat novou řadu bude i show Výměna manželek, soutěžit se dál bude s Markem VašutemChcete být milionářem?

Na dnešní tiskové konferenci Nova představila také čerstvý počin, lokální verzi show Celebrity Game Night. Bude ji dělat tentýž tým jako lokální verzi Tvoje tvář má známý hlas, včetně Simony Matáskové (ta na Primě léta připravuje úspěšnou Show Jana Krause), vedený kreativním producentem a režisérem Pepe Majeským. „Doufáme, že navážeme na úspěch Tvoji tváře,“ řekla dnes před novináři programová ředitelka Novy Alex Ruzek. Tvoje tvář zajímala na jaře v průměrně 1,5 milionu diváků. Novinka by neměla být víkendovou estrádou, Nova bude show s celebritami vysílat v pondělí a ve čtvrtek od 21.30.

I další sezónu pokračují novými díly klíčové seriály Novy Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice (od pondělí 22. srpna). A i na podzim má své místo v programu novinka z letošního jara, podvečerní soutěž Co na to Češi (taktéž od 22. srpna) a také večerní magazíny Víkend (pondělí), Prásk (přesouvá se ze čtvrtka na středu) a Střepiny (neděle).

Programové schéma  televize Nova na podzim 2016

Programové schéma televize Nova na podzim 2016

Nedávno ohlášenou dobrodružnou show Robinsonův ostrov (v originále Survivor) si Nova dle dnešního oznámení nechá na příští sezónu. Taktéž chystané nové díly kriminálního seriálu Policie Modrava.

Na podzim se na Nově objeví premiéry českých filmů, na nichž se Nova podílela, konkrétně Život je život, Pohádkář či Vánoční Kameňák.

Program Novy Cinema na podzim 2016

Program Novy Cinema na podzim 2016


Program Novy Sport 1 na podzim 2016

Program Novy Sport 1 na podzim 2016


Program Novy Sport 2 na podzim 2016

Program Novy Sport 2 na podzim 2016


Program Novy International na podzim 2016

Program Novy International na podzim 2016


Program Fandy na podzim 2016

Program Fandy na podzim 2016


Program Smíchova na podzim 2016

Program Smíchova na podzim 2016


Program Telky na podzim 2016

Program Telky na podzim 2016