V Cannes se rozdávali Lvi v kategorii Film Craft, ale na české práce se nedostalo. VMLY&R neproměnila ani jednu ze tří svých nominací. Zůstává ale jedinou českou agenturou, která své práce dostala na shortlist a další šanci má v kategorii PR. Grand Prix z kategorie Film Craft mají agentury Final Cut a Droga5 za kampaň pro noviny The New York Times. V soutěži Young Lions bohužel české týmy nedosáhly na první tři pozice v kategoriích Print ani Marketers.

Kadeřávka v představenstvu PNS střídá Rozsypal

Vít Rozsypal

Vít Rozsypal

Novým místopředsedou představenstva První novinové společnosti (PNS) se 1. dubna stal Vít Rozsypal. Nahradil odcházejícího Jindřicha Kadeřávka. Předsedou představenstva zůstává Petr Chvátal, členem Petr Novák. Rozsypal, absolvent Fakulty mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze, byl od roku 2013 členem představenstva České podnikatelské pojišťovny. Pracoval i v Kooperativě a KPMG.

PNS je největším českým distributorem tisku a prostřednictvím dceřiného Mediaservisu největším alternativním poštovním operátorem. Hlavími akcionáři jsou mediální domy Mafra (37,51 %), Vltava Labe Media (35 %) a Czech News Center (27,02 %).