Kamila Tehranian doplnila vedení Renegadz

Kamila Tehranian

Kamila Tehranian

Do vedení Renegadz, jedné z kreativních jednotek agentury McCann Prague, nastoupila Kamila Tehranian, donedávna šéfka a spolumajitelka Scholz & Friends. V Renegadz působí jako provozní ředitelka, tedy chief operation officer. Bere si tak na starosti provoz jednotky, nastavení struktury agentury a její efektivní fungování. Kamila Tehranian několik let strávila v account oddělení Publicisu, pak se svým kolegou Tomášem Kopečným znovuobnovila agenturu Scholz & Friends v Praze. Loni po devíti letech podíl prodala.

Renegadz založili Antonín Milata a Joseph Tehranian, jednotka se soustřeďuje na kreativní strategie a produkci v oblasti branded entertainment. Vznikla v roce 2016 jako reakce na vzrůstající poptávku klientů po nových formách reklamní spolupráce. Mezi její klienty se dosud zařadily značky Vodafone, Mastercard, Baťa, L’Oréal, Cointreau, Porsche nebo Coca-Cola.

Další podobnou jednotkou McCannu je B&T, vedená Janem Jelínkem. Renegadz i B&T sídlí na adrese Riegerovy sady 28 v Praze 2, stejně jako McCann.