Národní federace hudebního průmyslu rozeslala v podobě PDF první číslo čtvrtletníku Svět vinylů, pro první kvartál 2018. Jde o přehled novinek, redakci vede Josef Vlček. „Vzhledem k rostoucí oblibě tohoto specifického formátu jsme přistoupili k této formě jeho propagace,“ vzkazují gramofirmy.

Kanál O2 Sport naostro odstartuje už 8. srpna

Nová stanice internetové televize operátora O2 předsunuje ostrý start o týden.

Synot liga na O2 Sport

Synot liga na O2 Sport

O týden dřív oproti původnímu plánu odstartuje placený sportovní kanál televize přes internetové přípojky O2 TV nazvaný O2 Sport. Ostrý start předsunuje na 8. srpna. Už od soboty 25. července od 17 hodin hodlá testovat, a to vysíláním dvou kol fotbalové Synot ligy, prvním mezi FC Viktoria Plzeň a SK Slavia Praha.

„První dvě kola odvysíláme v testovacím režimu, tedy bez studia i možnosti přepínat mezi různými kamerami. Diváci je budou moct vyzkoušet teprve v ostrém provozu,“ přiblížil výkonný ředitel O2 Sport Marek Kindernay. První zápas slovem doprovodí šéfkomentátor O2 Sport Tomáš Radotínský, jako reportér bude fungovat Václav Pilný.

Kanál O2 Sport bude dostupný majitelům digitální televize O2 TV a uživatelům mobilní aplikace O2 TV Go od soboty 25. července na programu 55, na pozici 56 bude vysílat jeho verze s vysokým rozlišením obrazu (HD).