V Cannes se rozdávali Lvi v kategorii Film Craft, ale na české práce se nedostalo. VMLY&R neproměnila ani jednu ze tří svých nominací. Zůstává ale jedinou českou agenturou, která své práce dostala na shortlist a další šanci má v kategorii PR. Grand Prix z kategorie Film Craft mají agentury Final Cut a Droga5 za kampaň pro noviny The New York Times. V soutěži Young Lions bohužel české týmy nedosáhly na první tři pozice v kategoriích Print ani Marketers.

Kaprain přebírá řízení Prague The Style Outlets, chce přistavět hotel a zábavní park

Prague The Style Outlets

Prague The Style Outlets funguje nedaleko Tuchoměřic od 18. května 2018

Nové nákupní centrum Prague The Style Outlets, které se letos v květnu otevřelo nedaleko pražského ruzyňského letiště, změnilo provozovatele. Už jím není španělský developer Neinver, ale česká firma The Prague Outlet jako vlastník projektu, respektive jeho investor, investiční skupina Kaprain finančníka Karla Pražáka. Řízení outletu převzal k 1. říjnu za vlastníka Tomáš Duroň. Jeho tým má s Neinverem spolupracovat ještě v následujících několika měsících, kdy od něj bude přebírat agendu.

Pražákova skupina se kromě řízení centra hodlá soustředit na rozvoj celé lokality. „Nyní intenzivně pracujeme na nové marketingové strategii, řešíme příchod nových značek, připravujeme možná netradiční obohacení služeb centra a zároveň máme společně s hlavním investorem i další plány na rozvoj bezprostředního okolí,“ uvedl nový manažer Duroň.

Záměrem investora je konkrétně výstavba hotelu a tematického zábavního parku „na základě jednoho z nejúspěšnějších světových konceptů rodinné zábavy“. „Tímto vznikne unikátní volnočasový areál, který by měl díky svým komplexním službám přitáhnout více návštěvníků jak z řad místních obyvatel, tak turistů,“ věří majitel outletu.