Na vysokoškoláky a absolventy cílí 3. ročník akce Nakafe, jež proběhne 25. dubna v Praze, Brně a Frýdku-Místku. Šestnáct členů Asociace komunikačních agentur (AKA) otevře brány zájemcům v rámci akce, již loni navštívilo 500 zájemců o práci v komunikaci. Vstup je grátis, lze přijít od 17 či od 19 hodin. „Počet návštěvníků z loňska překonáme,“ předpokládá Marek Hlavica, výkonný šéf AKA.

Karasová a Vaculová jako accountky v Performics

Zuzana Karasová

Zuzana Karasová

Na pozici senior account managera agentury Performics nastoupila Zuzana Karasová, která se bude starat o klienta Generali – Německo. Osm let pracovala v Universal McCann v Bratislavě, kde zastřešovala komplexní servis v oblasti mediálního plánování pro klienty ČSOB, Poštovná banka, Red Bull či L’Oréal. Vystudovala obchod a marketing na Obchodní fakultě Ekonomické univerzity v Bratislavě.

Vendula Vaculová

Vendula Vaculová

Novou account managerkou Performics je Vendula Vaculová. Jejím úkolem bude komunikace s klienty, plánování a optimalizace online kampaní. Dřív pracovala pro prodejce obuvi Baťa, kde se starala hlavně o reklamu PPC a online merchandising. Vystudovala ekonomiku a management.