Ve čtvrtečním rozhovoru s MF Dnes prezident Miloš Zeman zopakoval svou výzvu k personálním změnám v České televizi, opět v souvislosti s možným neschválením výročních zpráv ČT. Těmi se bude v úterý 27. března zabývat volební výbor. Pokud je neschválí, dochází k výměně Rady ČT, potažmo potenciálně i ředitele. „Záleží ale nikoli na mně, nýbrž na politicích, kteří k tomu mají vztah, jaké vedení ČT si vlastně přejí,“ prohlásil Zeman.

Kateřina Kristelová moderátorkou pražské TV Metropol

V moderování ženského pořadu Lady M se od zítřka 15. května bude s dosavadní moderátorkou Bárou Sedláčkovou střídat Kateřina Kristelová. Ta v minulosti moderovala v televizích Prima, Public a České televizi (Eurosong, Souboj hitů).

Moderátorka Sedláčková je podle tiskové zprávy Metropolu v pátém měsíci těhotenství, proto ředitel stanice Marek Vítek sháněl další tvář.

Pořad Lady M běží v premiéře každý všední den od 19 do 20 hodin, v jednotlivých dnech je tematicky zaměřen, takto: Beauty (pondělí), Móda (úterý), Sex a vztahy (středa), Wellness (čtvrtek) a Doktor (pátek).