V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Ke kabelkám Noire přibyly oděvy od Lenky Mulabegovič a Venduly Šulanové

Česká módní značka Noire, která dosud prodávala kabelky, nově zařadila do své nabídky kolekce dámského oblečení. Oděvy Noire by Mi od návrhářky Lenky Mulabegovič, která vlastní značku Mi fashion label a Noire by VS od Venduly Šulanové, která pracovala například pro Vero Modu, Kenvelo nebo Hannah. 

Kolekce Lenky Mulagebovič

Kolekce Lenky Mulabegovič

Kolekce od Venduly Šulákové

Kolekce od Venduly Šulákové

Značku založili v loňském roce Vojtěch Stříbrský, který ve firmě Noire Fashion drží 70 % a Petr Skřiváček, který má 10% podíl, dalšími podílníky jsou Miroslav Stříbrský s 10 % a Klára Píštěková rovněž s 10 %. Podle Stříbrského chystá firma také zastoupení na britském trhu a do budoucna hodlá rozvíjet spolupráci i s dalšími českými návrháři.

Vojtěch Stříbrský, zakladatel značky Noire

Vojtěch Stříbrský, zakladatel značky Noire

Firma je zatím v druhém roce podnikání a majitelé nechtěli být ohledně jejího obratu konkrétní, růst v budoucím období však odhadují jako dvou až tříciferné procentuální číslo. 

Propojení kabelky Noire s aplikací pomocí číselného kódu

Propojení kabelky Noire s aplikací pomocí číselného kódu

Základní myšlenkou projektu zakladatelů bylo propojení offline a online světa módy. Začali tedy prodávat kabelku Noire, která má na sobě pětimístné číselné označení. To je unikátní a patří majitelce kabelky, propojené je s mobilní aplikací Noire, kde má každá majitelka kabelky „módní profil“. Cílem značky je vytvořit virtuální módní komunitu, kde budou majitelky kabelek sdílet své outfity s ostatními uživateli. Číslo má zároveň podle majitelů značky chránit proti plagiátorství a krádežím.

Nová kabelka Crystal

Nová kabelka Crystal

Kabelky mají aktuálně dvě varianty - větší z umělé kůže s názvem Noire se prodává za 2.690 Kč. Novou, menší, koženou kabelku Crystal představila značka na módní přehlídce 14. listopadu v Pragovce - prodává se za 5.590 Kč. Pořídit se dají přes e-shop, v Signiture store ve Vnitroblocku a v showroomu Mi fashion v ulici Lužická.