Hudebník a producent Karel Vágner prodal vydavatelství Multisonic, píše E15. „Ve chvíli, kdy něco vydáte, visí deska během krátké doby někde na internetu,“ řekl, proč se firmy po 29 letech zbavil.

KFC expanduje do menších měst, nově otvírá v Uherském Hradišti

Restaurace KFC Uherské Hradiště

Restaurace KFC Uherské Hradiště

Interiér nové restaurace KFC v Uherském Hradišti

Interiér nové restaurace KFC v Uherském Hradišti

Síť rychlého občerstvení KFC , kterou v Česku provozuje firma Amrest, otevírá další pobočku. Firma se rozhodla s KFC expandovat i do menších regionálních měst. Nová restaurace je v Uherském Hradišti. „Vzhledem k všeobecnému dynamickému rozvoji je pro nás důležité využít potenciál menších regionálních měst. Příkladem je Uherské Hradiště. V takových místech vidíme velký potenciál, který podtrhuje zrychlující se penetraci českého trhu a doplňuje strategii rozvoje velkých měst a dálničních tahů. Restaurace KFC v těchto městech otevíráme nejen na základě provedených průzkumů, ale také kvůli zájmu zákazníků,“ sdělil Retailku Libor Hubík, generální ředitel KFC pro Česko a Rakousko.

Restaurace KFC tak v následujících letech čeká rozšíření i do dalších menších měst Česka. „V rámci tří až pěti let se chceme rozšiřovat i do menších měst a věříme, že tyto restaurace budou stejně úspěšné jako ty stávající ve velkých městech. Chceme aby se staly příjemným místem setkávání. Hostům, kteří rádi jezdí autem, nabídneme drive thru koncept, samozřejmostí je i dlouhá otevírací doba,“ říká Hubík.

Nová pobočka se nachází v centru Uherského Hradiště na Třídě Maršála Malinovského před hypermarketem Tesco. V jejím prostoru se posadí až 80 návštěvníků. Restaurace bude otevřená denně od 8 do 22 hodin. Pracuje zde 40 zaměstanců. V pátek 1. prosince proběhlo slavnostní otevření restaurace s doprovodným programem včetně stánku s virtuální realitou, malovací soutěže, koncertu místní cimbálovky nebo autogramiády slavných fotbalistů.

Letos KFC otevřelo celkem šest nových poboček, v Česku jich má aktuálně 84. Do konce roku se chystá ještě otevření restaurace na pražském Letišti Václava Havla, kde nahradí rychlé občerstvení McDonald’s.