V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

KFC jde s rozvozem jídla mimo Prahu, začalo v Brně

Rozvoz KFC zajišťuje "škodovková" flotila

Rozvoz KFC zajišťuje flotila škodovek Citigo

Americký řetězec rychlého občerstvení KFC rozšiřuje svou službu rozvozu do dalších měst Česka, první v řadě je Brno. Služba funguje od června na 13 místech v Praze, od 6. prosince se rozváží z brněnských provozoven Sputnik, Masarykova a Futurum. Další regiony mají přijít na řadu během příštího roku.

V Brně bude služba, kterou zajišťují brandované vozy Škoda Citigo do 30 minut, fungovat v dojezdové vzdálenosti 10 minut od restaurace. Příplatek za rozvoz je 69 Kč. Výši poplatku firma zveřejnila po letošní kontroverzi, kdy tvrdila, že rozvoz poskytuje zdarma, ceny jídla byly ovšem evidentně vyšší než ty v kamenných provozovnách KFC.

Objednání dovážky v Brně je možné přes web kfcrozvoz.cz nebo telefonicky. Platit se za objednávku dá online přes PayU, v hotovosti, stravenkami nebo kartou při doručení. KFC rozváží v Brně každý den od 11 do 21 nebo 22 hodin podle lokality. Menu se liší od klasického menu dostupného v restauracích. Jako novinku KFC promuje kyblík, který si mohou zájemci o dovážku sestavit podle preferencí.