Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

KFC nabízí mléčný Shake v pěti příchutích

KFC na léto přineslo několik druhů shaků

KFC na léto přineslo několik druhů shaků

KFC před letní sezónou spustil od 24. května do konce roku 2016 prodej nového ledového nápoje Shake. Dříve sezónní nápoj s podobnou konzistencí (ale jogurtovou bází) prodávalo KFC pod názvem Krusher. Nový Shake, jehož základem je vanilková zmrzlina, je možné koupit v pěti příchutích – jahodový, čokoládový, kávový, karamelový a arašídový, a ve dvou velikostech za 39 Kč nebo za 49 Kč. Název Shake hodně připomíná konkurenční Milk Shake sítě McDonald’s, který se prodává ve vanilkové, čokoládové a jahodové příchuti. Burger King na našem trhu v současnosti nabízí na vzdáleně podobné bázi jedině smoothies, od 14. června ovšem spustila prodej Oreo Shake, který se dosud prodával v zahraničí. 

Ono je těžké vymyslet něco nového, co ještě na trhu není. Budoucnost je především v usazení sortimentu a spíše než-li měnit produkty, tak realizovat sezónní kampaně spjaté s ročním a jakýmkoli jiným tématickým obdobím.
Martin Boček

Mám ráda, když firmy přináší nové inovované produkty, samozřejmě kopírovat již zavedené se nesetkává s takovým nadšením.
Monika Hrubalová