V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

KFC začíná v Praze rozvážet své jídlo, zdarma

Fast food slibuje zavézt objednané jídlo do půl hodiny. Pořídil si k tomu 27 škodovek Citigo.

Od dnešního dne zavadí KFC dovážkový servis, má na to vlastní automobilovou flotilu

Od středy 1.6.  zavadí KFC dovážkový servis, má na to vlastní automobilovou flotilu

Restaurace rychlého občerstvení KFC před nedávnem představila nový koncept interiérů svých restaurací s prvkem otevřené kuchyně a využitím přírodních materiálů jako je dřevo nebo bylinky. Pilotní rekonstrukcí prošla historicky první prodejna KFC v Česku v Praze na I. P. Pavlova, do konce roku chystá řetězec zrekonstruovat dalších 26 po celém našem území. A 1. června zavedl americký fast food v metropoli novinku v podobě dovážkového servisu, takzvaný KFC Rozvoz.

První fáze bude pokrytí pěti lokalit v Praze za 8 minut od objednání

První fáze bude pokrytí pěti lokalit v Praze za 30 minut od objednání

V první fázi se do služby zapojí pět oblastí v Praze - Prague Gate, Kačerov, Budějovická, Evropská a Harfa. Druhá fáze odstartuje 6. června a přidají v ní k rozvozu lokality jako Flora, Globus Zličín, Letňany, Průhonice, Černý most a Butovice. Rozvážku bude zajišťovat celkem 27  automobilů Škoda Citigo s brandem řetězce, které pokryjí oblasti do 8 minut dojezdu od restaurací. „Vlastní rozvážku KFC specialit jsme se rozhodli zavést, abychom zákazníkům usnadnili dostupnost našich produktů a nabídli něco navíc,“ dodává k novému servisu Libor Hubík, market director KFC pro Čechy. 

Jídlo je možné si objednat každý den od 11 do 21 hodin, doprava je zdarma. Službu doplňuje speciální microsite www.kfcrozvoz.cz, kde si jídlo můžete objednat, stejně jako na telefonním čísle KFC ústředny 277 000 000. Nabídka není úplně totožná s tím, co najdete v kamenných prodejnách, bezedné nápoje jsou nahrazeny plechovkami a v nabídce jsou nové variace kyblíků. Objednávka bude podle společnosti doručena do 30 minut, platit se dá online přes PayU, v hotovosti, stravenkami i kartou. Minimální hodnota objednávky je 200 Kč. 

Od 6. června se ke službě přidá další šest pražských lokalit

Od 6. června se ke službě přidá další šest pražských lokalit

Do konce letošního roku plánuje AmRest, který KFC v Čechách provozuje, spustit rozvážkový servis v dalších 25 restauracích po celém území. Ostatní fastfoody v segmentu takovou službu zatím neposkytují, McDonald’s na pražské Florenci a v Brně ale rozváží část své nabídky například prostřednictvím služby DámeJídlo.cz.