Ze zájemců o členství v Radě ČT vystoupili ve čtvrtek před poslanci nejvýrazněji Vlastimil Venclík a Tomáš Němeček. Rozhodovat se ale samozřejmě nebude jen podle kvality vystoupení při veřejném slyšení, kandidátům ostatně z osmnáctičlenného volebního výboru naslouchala vesměs jen pětice poslanců – Golasowská (KDU-ČSL), HolomčíkMartínek (Piráti), Juchelka (ANO) a Španěl (SPD). Mohli se ovšem spolehnout na aktivistu Jana Šinágla, který se kandidátů ptal s nimi.

Klempíř a Horák a my a vy o české reklamě an sich. Ve středu 19. 2.

Devátou ze série hlubokých jevištních diskusí opět pohostí prostor Era svět na pražském Jungmannově náměstí. Pořádá Médiář.cz.

Doslovnost v české reklamě. Na tu si na další Reklamní katovně doslova posvítíme

Doslovnost v české reklamě. Na tu si na další Reklamní katovně doslova posvítíme

Čerstvá série živých debat pokračuje. Čeští reklamní experti opět v kritickém diskusním pořadu podle nejlepších tradic českých kritických diskusních pořadů. Už podeváté pořádáme Reklamní katovnu.

Hlavními hosty tentokrát budou Oto Klempíř, budoucí porotce televizního X Factoru a dobře známý z rapové jednotky J.A.R., a Jakub Horák, autor nejpozoruhodnějšího českého profilu na Facebooku. Opět důkladně zhodnotíme nejnovější tuzemské reklamní kampaně.

Tématem tentokrát budou

  • doslovnost v české reklamě,
  • verzálky v českém veřejném prostoru
  • a kampaně olympijské.

Programem provede Ondřej Aust, do znakové řeči tlumočí Marek Prchal.

Akce proběhne ve středu 19. února od 18.30, v prostoru Era svět na pražském Jungmannově náměstí. Vstupné 300 Kč, studenti 150 Kč (bude požadováno potvrzení o studiu nebo platná karta ISIC). Počet míst je limitován. Také si datum poznačte na Facebooku.