Chystáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Chcete v něm ukázat svou agenturu? Přidejte se.

Kliment končí v čele agentury Concept One

Alexandra Klimenta střídají v ředitelské funkci Petr Pochman a Marek Miláček.

Alexandr Kliment

Alexandr Kliment

Dosavadní výkonný ředitel agentury Concept One Alexandr Kliment se rozhodl ze zdravotních důvodů opustit stávající pozici. S agenturami uskupení Kotelna 55, kam spadá i Concept One, bude ale nadále spolupracovat. Vedení agentury po něm zatím přebírají šéf klientského servisu Petr Pochman a obchodní a finanční ředitel Kotelny 55 Marek Miláček. „Kontinuita fungování Concept One je zajištěná. Se Sašou počítáme i nadále. Jeho novou rolí se budeme zabývat v nadcházejících týdnech,“ říká Jakub Dlouhý, managing partner Kotelny a zakladatel Concept One.

Kliment působil v letech 2009 až 2015 jako ředitel komunikace Českého olympijského výboru, kterou vedl v období olympiád ve Vancouveru, Londýně a Soči. Zodpovídal i za komunikaci dalších projektů ČOV včetně kampaně Česko sportuje. Podílel se na založení České olympijské nadace. Do Concept One, kde dříve řešil především sportovní PR, se vrátil po pěti letech v prosinci loňského roku.

Concept One existuje čtrnáct let a věnuje se tvorbě komunikačních řešení v oblasti sportu a zábavy. Mezi její klienty patří například Radegast, Česká spořitelna, Plzeňský Prazdroj, Hyundai, Mattoni, Alpine Pro a další.