Knowlimits se stává největší agenturou na trhu

Vedení agentury Knowlimits

Vedení agentury Knowlimits

Lokální agentura Knowlimits se na základě žebříčku velikosti klientského portfolia stává nejsilnější mediální agenturou v Česku. Pařížský institut RECMA, nezávislá globální organizace analyzující reklamní trh, vypočítal hodnotu portfolia Knowlimits na 250 milionů eur. Tím se Knowlimits poprvé v historii stává jedničkou na českém mediálním trhu.

Dle žebříčku Client Portfolio Growth z ledna 2022 vykazuje nárůst mediální hodnoty klientů agentury Knowlimits 46 % a dosahuje tak hodnotu klientského portfolia 250 milionů eur.

„Stát se jedničkou na trhu bylo samozřejmě naše přání, ale nevěřili jsme, že se nám tak rychle splní. Je to pro celou agenturu a všechny týmy, které se na úspěchu podílí, obrovská radost. Všichni jsme pyšní na to, co jsme jako lokální agentura dokázali. Za velký narůst vděčíme naším klientům, kteří nám svěřují své reklamní rozpočty, a využívají stále více marketingových služeb, které nabízíme,“ dodávají Markéta DyllongPetr Bažant, managing partneři Knowlimits.

Knowlimits je lokální komunikační agentura se zkušeným týmem více než 160 odborníků. Díky rozšíření portfolia klientů a úspěšné tendrové sezóně, kterou potvrzuje i prvenství v žebříčku Compitches 2021 se stává jedničkou na trhu mediálních agentur a nahrazuje tak Médeu.

Pařížský institut RECMA je jedinou nezávislou organizací hodnotící mediální agentury v celosvětovém měřítku. V současné chvíli RECMA shromažďuje a analyzuje údaje od více než 1 400 agentur v 90 zemích světa. Jedním z kritérií, který institut sleduje, je růst klientských portfolií mediálních agentur.

Client Portfolio growth

Rank CPV Jan 2022 Czech Rep Agency Client Portfolio Growth Jul 2020 vs Jan 2022 Client Portfolio Values as at Jan 2022 Balance newbiz Jul 2020 til Jan 2022
1 Knowlimits 46 % 250 79
2 OMD 4 % 238 10

Zdroj: RECMA, 20. 5. 2022

Text je placenou propagací agentury Knowlimits