Kokešová na Evropě 2 končí, střídá ji Hejdová

Zorka Hejdová nově moderuje Odpolední show na Evropě, Tomáš Zástěra zůstává.

Tomáš Zástěra a Zorka Hejdová

Tomáš Zástěra a Zorka Hejdová

Odpolední show Evropy 2 nově moderuje dvojice Zorka Hejdová a Tomáš Zástěra. S ním dosud moderovala Veronika Kokešová alias Koko, ta se ale rozhodla věnovat se rodině. Odpolední show se vysílá každý všední den od 15 do 18 hodin, její součástí je mimo jiné rubrika Vytoč mámu.

Hejdová se na Evropu 2 vrátila začátkem letoška ze sesterské stanice Frekvence 1, aby moderovala Maxximum muziky každý všední den od 18 do 20 hodin. V tom bude do konce listopadu pokračovat. Před návratem na Evropu 2 Hejdová s manželem Mírou Hejdou moderovali dopoledne na Frekvenci 1 místo dvojice Těžkej Pokondr.

Od prosince Hejdovou ve večerním čase nahradí Petr Říbal a Ondřej Urban. Vysílat budou každý všední den od 18 do 20 hodin, kromě čtvrtka, kdy je střídá Bob Švarc s hitparádou Evropa 2 Music Chart.

Ondřej Urban, Petr Říbal. Foto: Petr Kurečka

Ondřej Urban, Petr Říbal. Foto: Petr Kurečka

Dosud se od pondělí do čtvrtka od 20 do 22 hodin na Evropě 2 vysílal Večer na maxximum. Pořad se od prosince přesouvá do nového času, každý všední den (kromě čtvrtka) od 18 do 20 hodin, kromě čtvrtka. Součástí pořadu zůstává posluchačská rubrika Song za trest.