V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Kolonaoperák.cz nabízí snadný operativní leasing elektrokol

Nová služba zahrnuje všechno, co zájemce o dlouhodobý pronájem elektrokola potřebuje, na kolo po dobu leasingu prakticky není třeba sáhnout. Ceny začínají na 999 Kč za měsíc.

Na českém trhu byl spuštěn inovativní projekt operativního leasingu na elektrokola nazvaný Kolonaoperák.cz. Zaměřuje se na špičkové modely od předních tuzemských i světových výrobců a chce zákazníkům nabídnout možnost využívat elektrokola bez starostí a jakékoliv investice. Projekt je v první fázi určen pro klientelu B2B – tedy pro firmy a podnikatele –, v přípravě je také už část nabídky pro B2C, tedy pro koncové zákazníky.

V nabídce jsou kola pro širokou škálu využití – od skládacích, přes městská, trackingová až po speciální cargo kola -, značek 4ever, Agogs, Apache, Author, BBF Bike, Crussis, Dema, Giant, Ghost, KTM, Leader Fox, Merida, Rock Machine či Superior. Ceny za komplexní měsíční splátku začínají na 999 Kč (bez DPH) za měsíc.

Elektromobilita představuje rychle rostoucí segment a elektrokola jako její součást nejsou výjimkou. „Po úspěšném spuštění nabídky operativního leasingu na osobní automobily Autošéf.cz a operativního leasingu na počítače a mobilní telefony Apple Appleleasing.cz jsme se rozhodli využít svých znalostí a know-how i v oblasti elektrokol,“ přibližuje Michal Bařina, jednatel společnosti Global Marketing, který všechny tři zmíněné typy operativního leasingu nabízí.

Podle Michala Bařiny první odezvy potvrzují předpoklad, že prémiová služba tohoto typu na českém trhu chyběla a řada zákazníků z podnikatelské sféry na tento způsob financování projektů elektromobility čekala: „Možností využití ve firemním segmentu je řada a navíc každý den se objevují další. Kromě využití firmami v segmentu B2B využití, k nimž patří půjčovny, hotely či kurýrní služby, chtějí firmy nabídnout využití elektrokol svým lidem formou zaměstnaneckého benefitu, což se v dnešní době absolutního nedostatku kvalitních pracovníků jeví jako inovativní forma motivace pro nové zaměstnance.“

“Nejtěžší bylo dodržet podstatu operativního leasingu, jak ho znají zákazníci ze segmentu automobilů. Ladili jsme zejména servisní část. Výsledkem je unikátní služba – splátka obsahuje pojištění, záruku i komplexní servis, a to včetně spotřebního materiálu. Na kolo tedy ‚nemusíte sáhnout‘ po celou dobu leasingu,“ popisuje Michal Bařina. Kolonaoperák.cz navíc nabízí nadstandardní služby jako je pick-up servis, kdy si kolo vyzvedneme a vrátíme zpět odservisované, možnost servisu kol přímo ve firmě či uskladnění kol na zimu. Kromě standardního vrácení je zajištěna i možnost odkupu – získat po skončení operativního leasingu kola za výhodnou zůstatkovou hodnotu.

Text je placenou propagací služby Kolonaoperák.cz


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/www/mediar.cz/www/mediar.cz/wp-content/themes/mediar/pages/article-detail.php on line 131