Po roce přestává vycházet zpravodajský web Liberecké zprávy, z finančních důvodů. „Mimořádně vysoký a stále stoupající zájem uživatelů se nám bohužel vlastní vinou nedaří inzertně přetavit do odpovídajících tržeb,“ informovali vydavatelé Jan Stránský a Tomáš Tesař. Začínali v lednu 2019.

Kolonial.cz přibral Langerovou a Loudovou

Online prodejce jídla sáhl po zkušených manažerkách z obchodů, které mateřská skupina Rockaway skupuje: Michala Langerová přišla z CZC.cz, Zuzana Loudová z Mall.cz.

Michala Langerová (vlevo) a Zuzana Loudová

Michala Langerová (vlevo) a Zuzana Loudová

Internetový prodejce potravin Kolonial.cz, který odstartoval letos před létem, z portfolia E-commerce Holdingu skupiny Rockaway přijal nové lidi do marketingu a obchodu.

Brand manažerkou je nově Michala Langerová, která zastávala tutéž pozici v e-shopu CZC.cz, do něhož E-commerce Holding nedávno majetkově vstoupil. V CZC.cz měla se starala o nastavení komunikace značky a jednotlivých kampaní, včetně televizních.

Novou šéfkou obchodu se stala Zuzana Loudová. Ta přichází z internetové „nákupní galerie“ Mall.cz, skupiny e-shopů, jejichž akvizici E-commerce Holding oznámil tento týden. V Mall.cz byla Loudová prodejní manažerkou segmentu malých spotřebičů. „Ten pod jejím vedením tvořil druhý největší zdroj obratu celého Mall.cz a v kontextu české e-commerce šlo o nejúspěšnější kategorii s malými spotřebiči,“ uvádí PR manažerka Kolonialu Michaela Papežová.

Ta tento měsíc svěřila PR internetových obchodů E-commerce Holdingu nové kolegyni Danielle Koppové. Sama Papežová si ponechala PR mateřské, rychle se rozrůstající investiční skupiny Rockaway.