Česká televize, Nova i Prima oznámily, kdy hodlají vysílat duely DrahošZeman. ČT už o víkendu naplánovala duel na čtvrtek 25. ledna od 20 hodin, odvysílá ho na ČT1 a ČT24, oba pozvání písemně potvrdili a „moderování bylo tradičně nabídnuto Václavu Moravcovi„. Nova dnes avizovala debatu na neděli 21. ledna ve 20.00. Prima tu svou plánuje na úterý 23. ledna ve 20.15, a to z Hudebního divadla Karlín s kapacitou 921 míst. „Pozváni byli oba kandidáti. Prezident Miloš Zeman pozvání do debaty přijal, na odpověď Jiřího Drahoše čekáme,“ sdělila Nova. I Primě Zeman potvrdil, na Drahoše se čeká. Ten hodlá jít jen do dvou duelů – na ČT a pak na televizi, kterou vybere Zeman.

Kolonial.cz přibral Langerovou a Loudovou

Online prodejce jídla sáhl po zkušených manažerkách z obchodů, které mateřská skupina Rockaway skupuje: Michala Langerová přišla z CZC.cz, Zuzana Loudová z Mall.cz.

Michala Langerová (vlevo) a Zuzana Loudová

Michala Langerová (vlevo) a Zuzana Loudová

Internetový prodejce potravin Kolonial.cz, který odstartoval letos před létem, z portfolia E-commerce Holdingu skupiny Rockaway přijal nové lidi do marketingu a obchodu.

Brand manažerkou je nově Michala Langerová, která zastávala tutéž pozici v e-shopu CZC.cz, do něhož E-commerce Holding nedávno majetkově vstoupil. V CZC.cz měla se starala o nastavení komunikace značky a jednotlivých kampaní, včetně televizních.

Novou šéfkou obchodu se stala Zuzana Loudová. Ta přichází z internetové „nákupní galerie“ Mall.cz, skupiny e-shopů, jejichž akvizici E-commerce Holding oznámil tento týden. V Mall.cz byla Loudová prodejní manažerkou segmentu malých spotřebičů. „Ten pod jejím vedením tvořil druhý největší zdroj obratu celého Mall.cz a v kontextu české e-commerce šlo o nejúspěšnější kategorii s malými spotřebiči,“ uvádí PR manažerka Kolonialu Michaela Papežová.

Ta tento měsíc svěřila PR internetových obchodů E-commerce Holdingu nové kolegyni Danielle Koppové. Sama Papežová si ponechala PR mateřské, rychle se rozrůstající investiční skupiny Rockaway.