Proč děláme web, denní newsletter, týdenní Katovnu a nově též měsíční souhrny? Poslechněte si.

Kolonial.cz začal zavážet i širší okolí Prahy

Nově vozí do Kralup nad Vltavou, Kladna, Berouna a Českého Brodu.

Rozvoz Kolonialu startuje s desítkou vozů

Rozvoz Kolonialu startoval před dvěma měsíci s desítkou vozů

Online prodejce potravin Kolonial.cz z portfolia E-commerce Holding začal rozvážet potraviny i do širšího okolí Prahy. Podle svých zástupců rozšířil svou databázi o 300.000 nových adres. Nabízený sortiment teď čítá 6.000 položek.

V novém oblasti závozu se podle šéfa Kolonial.cz Petra Vyhnálka ocitla centrální část Středních Čech včetně měst jako Český Brod, Kralupy nad Vltavou, Kladno a Beroun: „Další města na sebe nenechají dlouho čekat,“ tvrdí Vyhnálek.

Rozšířil se také sortiment: „Do nabídky jsme přidali čerstvé ryby a maso včetně jeho výběrových druhů. Začali jsme i s kategorií farmářských produktů, kterou budeme dál rozšiřovat,“ popisuje  Vyhnálek. Kolonial má podle něj v současnosti přes 150 dodavatelů.

 Kolonial.cz odstartoval začátkem června letošního roku v Praze. Za dva měsíce provozu už jsou vidět zákaznické preference: „Nejvíc objednávek máme během čtvrtka, kdy lidé dělají velké nákupy na víkend. Co se týče sortimentu, je velký zájem o ovoce a zeleninu. Čerstvé zboží totiž nedržíme na skladě, výrobce nám ho dováží až na základě objednávky a putuje rovnou k zákazníkovi,“ vysvětluje Vyhnálek.

E-commerce Holding, za kterým stojí skupina Rockaway a společnost Czech Media Invest, podle něj připravuje nové funkcionality, které uvede během příštího roku. Půjde o oblast doručování a věrnostních programů, které mají propojit současné portfolio. To už tvoří 17 e-shopů, jejich celkový obrat má atakovat čtyři miliardy korun.