V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Kompletní nabídka sušeného masa Fine Gusto nově v kinech Cinestar

Sušené maso Fine Gusto je k dostání na barech s občerstvením v multikinech Cinestar

Sušené maso Fine Gusto je k dostání na barech s občerstvením v multikinech Cinestar

Český výrobce sušeného masa Fine Gusto se ve spolupráci se sítí Multikin Cinestar pouští do projektu s názvem Cinestar zdravě. Hlavním cílem rozšíření nabídky občerstvení o výrobky Fine Gusto je podle provozovatele kin poskytnout zdravější alternativu k popcornu a nachos, které v kinech patří k tradičním pochutinám. Fine Gusto je v současnosti největším producentem sušeného masa v Česku. Obrat firmy vzrostl v roce 2016 o 12 milionů Kč, z osmi milionů za rok 2015 na 20 milionů Kč.

Fine Gusto Menu

Fine Gusto Menu

„Popcorn a nachos ke kinu neodmyslitelně patří. CineStar ale chce oslovit i diváky, kteří preferují rostoucí trend zdravé výživy. Proto jsme rozšířili sortiment stravování o projekt CineStar zdravě a nabízíme našim návštěvníkům sušené maso od českého výrobce Fine Gusto,“ řekl Tomáš Volt, marketingový ředitel CineStar.

Sušené maso obsahuje minimální množství soli a tuku a velké množství bílkovin. „Představuje tak vhodnou alternativu pro ty, kteří z jakéhokoliv důvodu v kině neradi jedí popcorn nebo nachos,“ doplňuje David Novák, jeden ze zakladatelů Fine Gusto. Výrobce nedávno rozšířil svou nabídku. Kromě čistého hovězího a krůtího sušeného masa začal vyrábět i ochucené jerky s příchutí barbecue, teriyaki a pepř a také slisované tyčinky masa a ovoce nebo kombinace sušeného masa, ovoce a ořechů. V síti Cinestar je k dostání kompletní sortiment.

Fine Gusto Nature vyrábí hovězí a krůtí sušené maso od roku 2014. Hlavním záměrem je vyroba a balení kvalitních, přírodních a nutričně hodnotných potravin bez přidaných barviv a konzervantů. Výrobna, která zaměstnává desítky lidí, se nachází v Pardubicích.

Fine Gusto Cinestar

Fine Gusto Cinestar