Pavle Holcové, spolupracovnici zavražděného žurnalisty Jána Kuciaka, slovenští kriminalisté při osm hodin trvajícím výslechu zabavili mobil i s daty k dalším citlivým případům, jež s Kuciakem nesouvisejí, píše Sme. Novinářka odmítla poskytnout k mobilu kódy, policisté se je pokusí prolomit. „Enormní zájem měli na tom, abych jim řekla, co vím o slovenských podvodech na DPH a podnikání Mariána Kočnera. Když jsem jim odpověděla, že jsem se tím nezabývala a detaily k těmto případům nemám, nevěřili mi,“ řekla Holcová ČTK. Pak výslech popsala blíž. Český Nadační fond nezávislé žurnalistiky žádá, aby policie okamžitě telefon Holcové vrátila.

Komplexní PR pro Danone zajistí PR.Konektor

Radek Vítek

Radek Vítek, ředitel agentury PR.Konektor

PR.Konektor nově zajišťuje komplexní PR služby pro celou potravinářskou skupinu Danone v Česku i na Slovensku. Podílí se tak na budování komunikačních kampaní s cílem podpořit brandové aktivity společnosti Danone a Nutricia. Spolupráce zahrnuje i aktivity v oblasti korporátní komunikace, řízení komunikace v citlivých otázkách a situacích, jakož i podporu projektů CSR.

Agentura se postará o podporu klíčových značek Activia, Actimel, Hami, Nutrilon či Nutridrink i dalších produktů z oblasti čerstvých mléčných výrobků, speciální výživy pro kojence a malé děti či klinické výživy. „Spolupráce bude do budoucna zahrnovat celé spektrum integrovaných komunikačních aktivit na podporu jednotlivých značek i komunikaci speciálních témat v oblasti výživy,“ uvedl Radek Vítek, ředitel PR.Konektoru.