Komunikaci České manažerské asociace přebírá Jan Zilvar

Jan Zilvar nastupuje jako PR manažer. Projektovou manažerkou bude Kateřina Božková.

Jan Zilvar

Jan Zilvar

Česká manažerská asociace má po roce nového PR manažera. Na pozici začátkem dubna nastupuje Jan Zilvar, zkušený mediální manažer a bývalý ředitel několika úspěšných soukromých rozhlasových stanic, později též tajemník poslaneckého klubu někdejší formace Tomia Okamury Úsvit.

„Mým cílem je zlepšit nejen komunikaci uvnitř mezi námi a najít příležitosti pro osobní setkávání, ale samozřejmě stejně intenzivně sdělovat naše úspěchy navenek,“ oznámil nový PR manažer Zilvar. Střídá Jana Vocela, který dělal PR manažera rok, od loňského jara. Dál se chce věnovat politickému marketingu a další poradenské činnosti.

Další novou tváří asociace je projektová manažerka s přesahem do PR Kateřina Božková. Ta se v minulosti věnovala projektům zaměřeným na propagaci České republiky ve světě. V asociaci se bude starat o projekt Manažer roku či přípravu mezinárodní konference o managementu PIMCO, která se v Česku uskuteční v roce 2024 po 100 letech.

S Českou manažerskou asociací se po necelých třech letech loučí projektová manažerka Kateřina Nováková. Ta začínala na pozici asistentky ředitele, pokračovala jako projektová manažerka a nakonec vedla dva ročníky soutěže Manažer roku. Nyní se vydá jinou cestou s vlastním projektem.