Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Komunikaci FetView dělají matky z Maternum

Německo-česká společnost Zeitgeist Health má nového partnera pro komunikaci své gynekologicko-porodnické aplikace FetView na českém trhu. Stala se jím nezisková organizace Maternum, která pomáhá ženám na mateřské či rodičovské dovolené zůstat profesně aktivní. Maternum pro FetView zajišťuje kompletní správu Facebooku, aktivity na komunitních webech, tvorbu odborného i laického obsahu pro weby a korporátní a produktovou komunikaci.

„Spojili jsme se s organizací Maternum, protože nikdo není povolanější, než maminky malých dětí, které mají období těhotenství ještě v čerstvé paměti,“ tvrdí David Dostal, předseda představenstva Zeitgeist Health. 

„Pro ZeitGeist jsme sestavili tříčlenný tým složený z novinářky, specialistky na sociální sítě a PR manažerky, který plně pokrývá klientovy požadavky a zároveň v něm funguje vzájemná zastupitelnost. Maternum má aktuálně v databázi zhruba 150 žen na mateřské či rodičovské, které jsou vysoce kvalifikované a mají zájem a čas pracovat,“ uvedla Zuzana Tinglová, zakladatelka a ředitelka Maternum.