Komunikaci Foxconnu v Česku povede Kožený

Pavel Kožený

Pavel Kožený

Pavel Kožený se stal novým ředitelem PR a komunikace tchajwanského výrobce elektroniky Foxconn, druhého největšího českého exportéra. V komunikaci Foxconnu se chce zaměřit na další rozvíjení dobrých vztahů s městy Pardubice a Kutná hora, kde má firma své výrobní podniky. Chce také modernizovat komunikační kanály firmy a posílit interní komunikaci.

O PR se předtím ve Foxconnu půl roku staral Tomáš Hečko z agentury Kreatorium, jako dočasný manažer. Jedním z jeho úkolů bylo právě najít svého nástupce. Dřív pozici zastávala Jitka Kratochvílová, která loni v létě odešla do společnosti Jusda.

Absolvent Univerzity Pardubice Kožený dřív působil jako manažer v marketingu průmyslového holdingu Czechoslovak Group, jako ředitel oddělení marketingu a komunikace a současně tiskový mluvčí Nemocnice Pardubického kraje nebo jako zástupce ředitele odboru marketingové komunikace Českých drah.

Koženého velkým koníčkem je softball. Je členem a manažerem týmu Czech Grizzlies a jako trenér České softballové reprezentace dovedl český tým k druhému místu na Euru 2015.