Komunikaci PNS nově zajišťuje Dark Side

Dark Side střídá agenturu Czech P.R. Zastat má i sociální sítě a interní komunikaci klienta.

Digitální a komunikační agentura Dark Side nově zajišťuje služby public relations a komunikaci na sociálních sítích pro První novinovou společnost (PNS), největšího distributora tisku a alternativního poštovního operátora v Česku, pokrývající až 80 % trhu. Cílem spolupráce je zajištění externí komunikace PNS jakožto tradiční společnosti, která se díky inovativním technologiím přizpůsobuje moderním požadavkům trhu. PNS zároveň provozuje nejrozsáhlejší tuzemskou síť maloobchodních prodejen tisku a doplňkového zboží. Za PNS dosud komunikovala agentura Czech P.R. Víta Kurfürsta.

„Agentura Dark Side zajistí komunikační podporu našich klíčových aktivit a rozvoje služeb. Mezi ně patří distribuce celostátních i regionálních deníků, časopisů, elektronických médií, neperiodických publikací a dalšího doplňkového sortimentu na prodejní místa po celém Česku. Dál také zajišťujeme distribuci předplatného novin a časopisů, ale také distribuci adresných a neadresných zásilek po celé republice,“ uvádí Ondřej Vaňha, místopředseda představenstva PNS zodpovědný za řízení obchodních aktivit.

Dark Side pro PNS zajistí také správu profilů na sociálních sítích. Zapojí se rovněž do interní komunikace společnosti. „Pestrost tištěných médií, kde má každá zájmová skupina své periodikum, je český unikát, který si veřejnost uvědomuje. Naším cílem je věnovat se v komunikaci roli tisku, který se často dostává do srovnání s digitálním světem. Z našeho pohledu se nejedná o protipóly, ale o komplementární nástroje, které se vzájemně doplňují,“ říká Tomáš Jindříšek, managing partner Dark Side.