Ve čtvrtečním rozhovoru s MF Dnes prezident Miloš Zeman zopakoval svou výzvu k personálním změnám v České televizi, opět v souvislosti s možným neschválením výročních zpráv ČT. Těmi se bude v úterý 27. března zabývat volební výbor. Pokud je neschválí, dochází k výměně Rady ČT, potažmo potenciálně i ředitele. „Záleží ale nikoli na mně, nýbrž na politicích, kteří k tomu mají vztah, jaké vedení ČT si vlastně přejí,“ prohlásil Zeman.

Komunikaci Sodexo povede Knířová z Inspira

Tereza Knířová

Tereza Knířová

Novou manažerkou komunikace poskytovatele zaměstnaneckých benefitů (stravenek) Sodexo Benefity v Česku je Tereza Knířová. Nahradí tak Ivana Tučníka. Dřív pracovala jako PR account director v agentuře Inspiro Solutions, kde vedla PR oddělení a zodpovídala za komunikační aktivity například pro klienta Makro ČR. Svoji kariéru zahájila v PR agentuře AMI Communications, ve které čtyři roky zajišťovala komunikaci pro klienty z oblasti rychloobrátkového zboží. Absolvovala Mediální studia na Masarykově univerzitě a rok strávila studiem PR ve Spojených státech.

Veronika Boráková

Veronika Boráková

Marketingový tým nově doplnila i specialistka komunikace Veronika Boráková. Ta do Sodexa přichází po čtyřletém působení v agentuře Crest Communications, kde se starala o komunikaci a eventy zejména klientů z oboru rychloobrátkového zboží. Dřív pracovala i na projektu MenuČesko.cz. Vystudovala Pedagogickou fakultu Ostravské univerzity.