V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Komunikaci Tipsportu vede Sochor z Bizonů

Bývalý novinář a pak píárista Václav Sochor střídá v čele komunikace Lubomíra Ježka.

Václav Sochor

Václav Sochor

Vedoucím oddělení komunikace sázkové kanceláře Tipsport se stal Václav Sochor. Přichází z PR agentury Bison & Rose, v minulosti dělal šéfredaktora časopisů Strategie a Marketing & Media a Rádia Česko Českého rozhlasu, předtím 12 let v české redakci rádia BBC. V Tipsportu má zastřešovat externí i interní komunikaci mezinárodního holdingu Tipsport, který má v současné době přes 1.600 poboček a 3.000 zaměstnanců. V Česku mu patří značky Tipsport a Chance.

„Kromě běžných PR aktivit a dalšího rozvoje vztahů s médii bude jedním z prvních úkolů Václavova týmu profilovat Tipsport jako atraktivního zaměstnavatele především v oblasti IT a také se podílet na vypracování dlouhodobé strategie aktivit skupiny v CSR,“ uvedl ředitel divize strategie a rozvoje holdingu Zdeněk Brázdil. Právě pod jeho divizi komunikační oddělení nově spadá.

Dosavadní šéf komunikace holdingu Tipsport Lubomír Ježek přešel na pozici manažer sponzoringu. Manažerem komunikace a mluvčím je ve firmě Jiří Hadrava, podnik také mediálně zastupuje Michal Peterka z agentury MediaTrust Communications.