Rezervujte si datum: na úterý 22. ledna 2019 chystáme další Digiveletrh. Bude to už pátá výroční přehlídka novinek digitálních agentur. Ty zapsané v našem katalogu budou mít účast výhodnější.

“Konečně aplikace do škol.” FaceOut nahrazuje obličeje emotikony

Patrik Prepsl na AppParade

Patrik Prepsl na AppParade

Aplikace FaceOut, představená na prosincové soutěžní přehlídce AppParade, dokáže v reálném čase nahradit obličej emotikonem. Ať už si uživatel vybere fotografii ze své knihovny, nebo se rozhodne pořídit novou, aplikace v reálném čase rozpozná emoce fotografované tváře, a nahradí ji příslušnou emotikonou. V nabídce je základní škála “smajlíků”, ale je možné si dokoupit i tématické rozšiřující balíčky. 

Aplikace v reálném čase rozpoznává emoce

Aplikace v reálném čase rozpoznává emoce

“Chtěli jsme udělat jednoduchou kameru, se kterou se budete cítit bezpečně. Konečně je tu aplikace do škol, kde je problém s ochranou identity dětí, nebo na párty,” říká o FaceOut s nadsázkou šéf vývojářského týmu Patrik Prepsl. Aplikace navíc maže také data o pořízení fotografie, jako je např. lokace. Všechny snímky jsou tak pořízené v Severním Atlantském oceánu. FaceOut je k dispozici pro uživatele iOS 11.