V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Konečně to bude fér, láká Ringier na služby svého virtuálního operátora Blesk Mobil

Blesk potvrdil záměr rozšířit značku do oblasti telekomunikací.

Telefonovat se bude přes noviny...

Telefonovat se bude přes noviny...

Vydavatelství Ringier Axel Springer a mobilní operátor Telefónica potvrzují, že společně chystají nabídku prvního virtuálního operátora v Česku, jak včera napsaly Lidovky. Zvou na tiskovou konferenci v úterý 30. října, kde službu Blesk Mobil představí. Mluvit má generální ředitelka Ringieru v Česku Libuše Šmuclerová a ředitel strategie české pobočky Telefóniky Felix Geyr.

„Když lidé chtěli prostě ‚jen‘ létat, přišly levné aerolinky. Když lidé chtěli ‚jen‘ účet, přišly internetové banky. Proč lidé nemůžou prostě ‚jen‘ levně volat? Konečně to bude fér!“ stojí na pozvánce, kterou dnes dostali novináři.

Služba, která rozšiřuje značku nejprodávanějšího českého deníku, bulváru Blesk, má Ringier zaštiťovat a využívat přitom kapacity sítě Telefóniky. Má předobraz v aktivitě německé částí mediálního koncernu Bild Mobil.

Výraz „fér“ není poslední dobou v oblasti mobilní komunikace ojedinělý - třeba jeden z trojky operátorů Vodafone nedávno spustil kampaň nazvanou Férové tarify, v nichž účtuje po vteřinách - pouze ale právě speciálních nových tarifech.