V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Konečně začal vysílat kanál pro kutily Hobby TV

Josef Libický a Adam Novotný v pořadu Kutil Adam. Foto: TV Barrandov

Josef Libický (vlevo) předloni v pořadu Barrandova Kutil Adam. Foto: TV Barrandov

Vysílatel S&P Broadcasting, provozovatel stanic Mňam TV a Mňau TV, spustila v Česku a na Slovensku vysílání lifestylového kanálu Hobby TV. Ten se zaměřuje na hobby, především pak architekturu, interiérový design a zahradu, dává i pořady o zvířatech, vaření, módě, kultuře, hudbě, tanci, cestování. Původně se nová stanice měla jmenovat Kutil TV a podle původních plánů měla odstartovat před rokem a čtvrt.

Logo stanice Hobby TV

Logo stanice Hobby TV

Je dostupná v sítích UPC a řady menších operátorů jako Grape SC, Poda, Edera, Sledovanitv.cz, Dragon Internet, DWP, Antik Telecom či Martico, a to v kvalitě obrazu SD i HD. Pozemně vysílá v lokálních multiplexech pro Plzeň a okolí (Regionální síť 17), ze stanoviště Holoubkova (1) a z Českých Budějovic (1), přibýt má Ostrava a okolí (2), Praha (6),  Příbram (16), Most a Teplice (9), Chomutov (1) a Český Krumlov (18).

Z české tvorby představí Libovky Pepy Libického, jenž bude vyrábět funkční či designové výrobky, nebo Minutového manžela, který nabídne rychlé a jednoduché rady k opravám a zvelebení bytu. O zdravějším vaření je Rawmania, jednoduché pokrmy přinesou Minirecepty.