Digitální agentury v Atlasu ukázaly, co mají letos nového. Připomeňte si na Twitteru či Instagramu.

Za Mondelez místo Hory mluví Bechynská

Bývalá mluvčí Grantové agentury ČR Gabriela Bechynská přešla do potravinářské firmy.

Gabriela Bechynská

Gabriela Bechynská

Externí a interní komunikaci potravinářské firmy Mondelez Czech Republic povede Gabriela Bechynská coby nová manažerka korporátní komunikace a government affairs. Ve funkci střídá Lukáše Horu, který z Mondelez k 30. dubnu odešel po vzájemné dohodě.

Bechynská dosud pracovala jako mluvčí a specialistka PR ve státní Grantové agentuře ČR. Předtím čtrnáct let působila v PR agentuře Donath Business & Media, kde mezi její hlavní klienty patřil řetězec supermarketů Billa, pro něj čtyři roky dělala externí tiskovou mluvčí. Druhým rokem je místopředsedkyní profesní organizace PR Klub.

V Mondelez se má starat také o budování vztahů se státní správou na celostátní i regionální úrovni a o spolupráci s agenturami na českém a slovenském trhu.

V nejbližších měsících bude její hlavní povinností zajistit komunikaci v souvislosti s plánovaným podzimním otevřením nové výrobní haly továrny Mondelez v Opavě. Podle generálního ředitele Mondelez International pro Česko a Slovensko Ludwiga Askempera patří výrobní závod v Opavě mezi nejvýznamnější továrny skupiny v Evropě.