Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Za Mondelez místo Hory mluví Bechynská

Bývalá mluvčí Grantové agentury ČR Gabriela Bechynská přešla do potravinářské firmy.

Gabriela Bechynská

Gabriela Bechynská

Externí a interní komunikaci potravinářské firmy Mondelez Czech Republic povede Gabriela Bechynská coby nová manažerka korporátní komunikace a government affairs. Ve funkci střídá Lukáše Horu, který z Mondelez k 30. dubnu odešel po vzájemné dohodě.

Bechynská dosud pracovala jako mluvčí a specialistka PR ve státní Grantové agentuře ČR. Předtím čtrnáct let působila v PR agentuře Donath Business & Media, kde mezi její hlavní klienty patřil řetězec supermarketů Billa, pro něj čtyři roky dělala externí tiskovou mluvčí. Druhým rokem je místopředsedkyní profesní organizace PR Klub.

V Mondelez se má starat také o budování vztahů se státní správou na celostátní i regionální úrovni a o spolupráci s agenturami na českém a slovenském trhu.

V nejbližších měsících bude její hlavní povinností zajistit komunikaci v souvislosti s plánovaným podzimním otevřením nové výrobní haly továrny Mondelez v Opavě. Podle generálního ředitele Mondelez International pro Česko a Slovensko Ludwiga Askempera patří výrobní závod v Opavě mezi nejvýznamnější továrny skupiny v Evropě.