Televize Prima změnila svůj bulvární web Prima Style na Lajk.cz, se zaměřením na youtuberskou scénu. Rebranding následuje poté, co na Prima Style v návštěvnosti vedly už ne celebrity, ale právě youtubeři. Nový web následuje zahraniční 9gag či Ladbible, cílí na mladé, řídí ho Milan Rozšafný.

Korporátní komunikaci Siemensu řídí Scaravelli

Nový ředitel korporátní komunikace českého Siemensu přichází ze Středního východu.

Matteo Scaravelli

Matteo Scaravelli

Ředitelem korporátní komunikace v Siemens Česká republika se stal Matteo Scaravelli. Jens Wulf, který měl tuto roli navíc k vedení oddělení Siemens Business Development, bude i nadále vést oddělení obchodního rozvoje.

Scaravelli se přesunul do Česka z arabského Abu Dhabí, kde byl zodpovědný za komunikaci Siemens pro region Střední východ. Zde se mimo jiné věnoval i komunikaci největší obchodní zakázky z oblasti energetiky v historii společnosti Siemens (zakázka v Egyptě). Během šestnáctiletého působení v oblasti komunikace zastřešoval Scaravelli různé projekty, včetně globálních komunikačních aktivit Siemensu a rozvoje řízení lidských zdrojů v rámci komunikačních oddělení Siemens z celého světa.

Ve své nové pozici je odpovědný za komunikaci výročí 125 let Siemens v České republice a společně se svým týmem má posílit pozici Siemens jako technologického lídra a odpovědné společnosti v Česku.