Po roce přestává vycházet zpravodajský web Liberecké zprávy, z finančních důvodů. „Mimořádně vysoký a stále stoupající zájem uživatelů se nám bohužel vlastní vinou nedaří inzertně přetavit do odpovídajících tržeb,“ informovali vydavatelé Jan Stránský a Tomáš Tesař. Začínali v lednu 2019.

Korporátní komunikaci Siemensu řídí Scaravelli

Nový ředitel korporátní komunikace českého Siemensu přichází ze Středního východu.

Matteo Scaravelli

Matteo Scaravelli

Ředitelem korporátní komunikace v Siemens Česká republika se stal Matteo Scaravelli. Jens Wulf, který měl tuto roli navíc k vedení oddělení Siemens Business Development, bude i nadále vést oddělení obchodního rozvoje.

Scaravelli se přesunul do Česka z arabského Abu Dhabí, kde byl zodpovědný za komunikaci Siemens pro region Střední východ. Zde se mimo jiné věnoval i komunikaci největší obchodní zakázky z oblasti energetiky v historii společnosti Siemens (zakázka v Egyptě). Během šestnáctiletého působení v oblasti komunikace zastřešoval Scaravelli různé projekty, včetně globálních komunikačních aktivit Siemensu a rozvoje řízení lidských zdrojů v rámci komunikačních oddělení Siemens z celého světa.

Ve své nové pozici je odpovědný za komunikaci výročí 125 let Siemens v České republice a společně se svým týmem má posílit pozici Siemens jako technologického lídra a odpovědné společnosti v Česku.