Televize Prima změnila svůj bulvární web Prima Style na Lajk.cz, se zaměřením na youtuberskou scénu. Rebranding následuje poté, co na Prima Style v návštěvnosti vedly už ne celebrity, ale právě youtubeři. Nový web následuje zahraniční 9gag či Ladbible, cílí na mladé, řídí ho Milan Rozšafný.

Koubek se ze Samsungu vrací do Scanie

Ondřej Koubek

Ondřej Koubek

Do čela marketingu a komunikace švédského výrobce nákladních vozů a autobusů Scania pro region střední Evropy nastoupil k 1. únoru Ondřej Koubek. Ten do loňského května pracoval ve Scanii na místě koordinátora PR a digitálního marketingu pro Česko. Mezitím dělal manažera PR jihokorejské firmy Samsung Electronics pro Česko a Slovensko, potýkal se hlavně s krizovou komunikací kolem telefonu Note7. „Když jsem dostal ze Scanie nabídku k návratu, neváhal jsem ani vteřinu,“ uvedl. Ve Scanii bude zodpovědný za veškeré marketingové a komunikační aktivity v Česku, na Slovensku a v Maďarsku.

Koubek je absolvent systémového inženýrství a informatiky na Ekonomické fakultě Technické univerzity v Ostravě, dřív dělal redaktora motoristických pořadů redakce sportu České televize (převážně Svět motorů) nebo programového ředitele motoristické televize Sport 5.