KPMG spouští nástroj Discovery a cílí na globální trh

„Nástroj, jenž by spojoval zákaznický i technický pohled, tu chyběl, a tak jsme ho vytvořili.“

Nový cloudový nástroj Discovery umožňuje na jednom místě navrhovat a analyzovat zákaznické a zaměstnanecké interakce, procesy i technologie, které za nimi stojí. Česká kancelář KPMG s ním má globální ambice. Díky síti KPMG ho už teď využívají ve 12 zemích včetně Velké Británie, Itálie či Mexika.

Software je dostupný přes prohlížeč, spolupracovat v něm tedy mohou všichni členové týmu bez ohledu na to, odkud pracují. Nástroj využívá metodiku šesti pilířů KPMG Nunwood i dlouholeté zkušenosti tvůrců se zlepšováním zákaznické zkušenosti. Zároveň podporuje takzvaný integrovaný design firemní architektury.

Tomáš Potměšil

Tomáš Potměšil

„Při navrhování KPMG Discovery jsme vycházeli z naší praxe s transformacemi a změnovými programy v předních firmách v Česku i zahraničí. Nástroj, který by spojoval zákaznický i technický pohled, na trhu chyběl, a tak jsme se rozhodli ho vytvořit,“ vysvětluje Tomáš Potměšil, šéf týmu Customer & Strategy v KPMG Česká republika.

KPMG plánuje nástroj průběžně rozvíjet. Do budoucna zvažuje zapojení neurovědeckých poznatků, integraci aplikací využívaných při agilních transformacích nebo virtuální realitu.

Text je placenou propagací KPMG Česká republika