V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Kreativní studio Point FM přibírá tvůrce fotoalb

Moje první album se vyrábí ručně

Moje první album se vyrábí ručně

Kreativní studio Point FM Marka Kříže a Martina Šetka získalo podíl v projektu Moje první album pražské firmy BAA Group Global. Teď nově vzniká stejnojmenná společnost s ručením omezeným, v níž bude Point FM držet 30 % a BAA Group Global většinových 70 %. Moje první album letos v Česku spustilo prodej svého prvního produktu - ručně vyráběného fotoalba určeného rodičům, které stojí 1.599 Kč. Tvůrci chtějí produkt brzy spustit i na zahraničních trzích.

„Fotoalb pro rodiče, kteří si do něj lepí fotky svých dětí, je na trhu hodně, ale když se rozhodnete někomu album koupit a začnete skutečně obchody procházet, zjistíte, že jde většinou o nekvalitní a kýčovité kusy. My jsme přes rok pracovali na albu, které se nebudete stydět vystavit ve své knihovně,“ prohlásil Ondřej Peters. Ten spolu s Liborem Hrbáčkem projekt založil a napůl vlastní vlastní zmíněnou BAA Group Global.

Marek Kříž a Martin Šetek. Foto: Jan Volejníček

Marek Kříž a Martin Šetek. Foto: Jan Volejníček

Moje první album se stává třetím projektem studia Point FM. Prvními dvěma jsou messenger bot iPov a mobilní aplikace pro pomoc s domácí přípravou kávy Brewtime. „Ty už překonaly fázi čistého experimentování a víme, co od nich očekávat a jak s nimi dál nakládat. To nám umožnilo vstoupit do Alba, od kterého máme velké očekávání nejen v Česku, ale i v okolních zemích,“ doplňuje managing partner Point FM Marek Kříž.