V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

„Kreativní tým“ Rockaway posílil Sekerka

Investiční skupina si Radka Sekerku najala coby „byznysového provokatéra“.

Radko Sekerka

Radko Sekerka

Do funkce „business provocateur“ takzvaného value creation teamu investiční skupiny Rockaway Capital nastoupil v druhé půli srpna Radko Sekerka. Počet členů týmu se tak rozšířil na pět. Tým vede Sean Gaddis, jemuž kromě Sekerky dále podléhají Vojtěch Roček, do jehož kompetence spadá „business inteligence“, Petr Mahdal, který má na starost strategické plánování, Jan Habich, zodpovědný za produktové inovace a Kristýna Melicharová, která se stará o produktový marketing.

Sekerka dřív působil mimo jiné jako jako consumer monetization director v AVG Technologies a ve společnosti Sprinx Systems. 

„Na vizitce mám business provocateur, moje role je totiž vyprovokovat jednotlivé společnosti k růstu online prodeje a uživatelské báze. Společně se s firmou vracíme na začátek k definici cílů, nastavení metrik, kreslení user flows až po monetizační strategie,“ říká Severka na webových stránkách Rockaway ke své úloze v týmu.

Investiční skupinu Rockaway Capital založil Jakub Havrlant, její portfolio tvoří internetové firmy napříč různými segmenty. Během loňského roku firma skupina investovala zhruba do dvaceti startupů. Kromě Česka je činná ve Spojených státech, kde otevřela své zastoupení.