Na vysokoškoláky a absolventy cílí 3. ročník akce Nakafe, jež proběhne 25. dubna v Praze, Brně a Frýdku-Místku. Šestnáct členů Asociace komunikačních agentur (AKA) otevře brány zájemcům v rámci akce, již loni navštívilo 500 zájemců o práci v komunikaci. Vstup je grátis, lze přijít od 17 či od 19 hodin. „Počet návštěvníků z loňska překonáme,“ předpokládá Marek Hlavica, výkonný šéf AKA.

Kreativu Digital Brain řídí Linhart z Ogilvy

Marek Linhart

Marek Linhart

Kreativním ředitelem agentury Digital Brain je od ledna Marek Linhart. Povede kampaně například pro obchod s elektronikou CZC.cz nebo výrobce tepelné izolace Isover. Předchozích šest let pracoval v Ogilvy, poslední dva roky jako associate creative director. Současně s Linhartem do Digital Brain nastoupila Michaela Mundlová, která zastřeší HR pro celou agenturu, má za úkol vybudovat nové personální oddělení. Dřív pracovala pro dodavatele chladicích systémů Carrier Commercial Refrigeration, kde měla na starost kompletní péči o zaměstnance.

Michaela Mundlová

Michaela Mundlová

Digital Brain se specializuje na budování značek a jejich konkurenčních výhod. Od roku 2014, kdy agentura vznikla, formovala portfolio Mall Group nebo nastavila značku Direct pojišťovny. Mezi její klienty patří také Nespresso, Xerox, ČEZ nebo Saint Gobein.