Kreativu pro T-Mobile řídí v WPP Michaela Pechanová, přišla ze Symbia

Komunikační skupina WPP v Česku personálně zkompletovala tým pro klienta T-Mobile.

Michaela Pechanová

Michaela Pechanová

Agenturní tým Ticino ze skupiny WPP, který od ledna pracuje pro klienta T-Mobile, je po personální stránce kompletní. Na pozici account director v únoru nastoupila Vanda Zdvihal a převzala zodpovědnost za řízení klientského týmu. V polovině února ji doplnila Michaela Pechanová jako creative director, která bude spolupracovat s Terezou Svěrákovou. Strategii má na starosti Kim Hofmanová pod vedením Jakuba Hodbodě.

Vanda Zdvihal

Vanda Zdvihal

Vanda Zdvihal zaštiťuje dvacetičlenný klientský tým a stará se hlavně o nastavení spolupráce s klientem na procesní i personální úrovni a zároveň nastavení procesů uvnitř týmu, jeho vedení i rozvoj.

Společně s novou kreativní ředitelkou Pechanovou a plannerkou Hofmanovou se bude podílet na přípravě dlouhodobého komunikačního konceptu pro T-Mobile, realizaci kampaní i specificky zaměřených projektů pro různé segmenty, od produktu až po CSR.

Zdvihal předtím pracovala jako marketing communications manager pro Ikea Česká republika, Slovensko a Maďarsko. Většinu profesního života ale strávila v agenturách - v Triadu nebo jako account director ve VMLY&R.

Pechanová je z pozice creative director zodpovědná především za řízení kreativy, idea making a vedení týmu kreativců. Posledních 10 let pracovala v agenturách – přechází ze Symbia, kde působila jako kreativní ředitelka. Předtím byla copywriter a idea maker ve Follow Bubble či v Zaraguze.