V neděli po osmé začal na televizi Nova nový detektivní seriál z prostředí advokátní kanceláře Dáma a Král. V hlavních rolích Matěj Hádek, Tereza Hofová a Miroslav Donutil. Hlavním scenáristou je Štefan Titka, hlavním režisérem je Vladimír Michálek, producentem Bionaut Vratislava Šlajera, který pro Českou televizi dělal Svět pod hlavou a s Donutilem Doktora Martina.

Krečmar přešel z Brandz Friendz do MediaBlocku

Eduard Krečmar

Eduard Krečmar

Eduard Krečmar, od roku 2015 business partner digitální agentury Brandz Friendz, nově nastoupil do mediální nákupní aliance MediaBlock agenturní skupiny Kindred Group. V novém působišti vede z pozice social media strategist tým specialistů na reklamu v sociálních médiích, přičemž strategickou implementaci sociálních médií do kampaní zastřešuje pro celou nákupní alianci, kam patří agentury Red Media, Go.Direct, Blaze, _Can Media, Spoko a datová platforma Brainstation.

Vedle sociálních médií se Krečmar v MediaBlocku má věnovat rozvoji digitálních strategií důležitých klientů. Propojováním klíčových disciplín tak má tvořit most mezi mediálními a digitálními agenturami.

Během předchozí kariéry pracoval na marketingových projektech pro značky O2, Tesco, Nestlé nebo Česká spořitelna. Některé běžící projekty v Brandz Friendz bude ještě do konce letoška dokončovat na úrovni strategických konzultací.